چاکرا درمانی(درمان از طریق مراکز انرژی)

متوجه می شویم پاره ای از مناطق بدن بوسیله نواحی بزرگی از قشر حسی نشان داده می شوند؛طوری که لب ها بزرگ ترین ناحیه را اشغال می کنند و بعد از آن ها صورت و انگشت شصت دست قرار دارند؛در حالی که سراسر تنه و قسمت های تحتانی بدن به وسیله نواحی نسبتاً کوچکی نشان داده می شوند(آرتورگایتون، فیزیولوژی پزشکی، 1373، به نقل از کریمی یزدی، کوهپایی و ذکری،1390). این عمل 12 الی 15 باز در قسمت های مختلف بدن و هربار به مدت دو تا پنج دقیقه تکرار می شود. در این قسمت از مجله عملی برنا اندیشان تصمیم داریم تا مقاله ای با عنوان انرژی درمانی چه تاثیری بر سلامتی دارد را در اختیار شما عزیزان علاقه مند به مجموعه مقالات علمی قرار دهیم، پس اگر می خواهید تا به صورت کامل با انرژی درمانی و تاثیرات آن آشنا شوید تا انتها با مجله علمی برنا اندیشان همراه باشید. با ستاره همراه باشید.

صبور باشید و مطمئن باشید که موفق می شوید. می تواند سرماخوردگی و سرفه را در طی بک تا دو روز بهبود ببخشد و… در این مقاله ، من می خواهیم لیستی از سنگهای خاص چاکرا، که برای تسریع در روند بهبود چاکراها شناخته می شوند، به شما ارائه دهیم.امیدوارم از آنها لذت ببرید و نتایج استفاده از آنها را با ما و سایر همراهان احساس حضور به اشتراک بگذارید. برخی مطالعات نشان می دهند که درمان های انرژی به این دلیل کار می کنند که فرد حضور متمرکز و دلسوز پزشک را بیشتر از تغییر جریان انرژی تجربه می کند. پای صحبت برخی از پزشکان که بنشینید، اما، خاطرهها نقل میکنند از این که چگونه با استفاده از روشهای شبهعلمی بیمارانی را نجات دادهاند و درمان کردهاند و این خاطرهها و نمونهها را دلیل روشنی میدانند برای ادامه استفاده از شبه علم. سایر اجزایی که میتوانید به اتاق نمک خود اضافه کنید میتواند شامل نورگیر، دودکش نمک، نیمکت نمک، میز پذیرش نمک و جعبه نمک کودکان باشد.در مرحله طراحی غار نمک یا ساخت اتاق نمک، ما از خلاقیت و بازخورد مشتریان خود استقبال کرده و آنها را تشویق میکنیم.

در پایان هفته ی دوازدهم ،بیمارانی که در کلاس های یوگا شرکت کرده بودند،قادر به انجام فعالیت های روزانه خود بودند و پس از هفته ی چهاردهم ،مصرف داروی مسکن برای کمردرد به طور کامل کاهش دادند.اگر چه ورزش یکی از راه های درمان کمر دردهای مزمن است اما تاثیر آن در کاهش در بسیار کم است.به همین دلیل ،پزشکان پس از بررسی های فراوان یوگا را راهی موثر برای درمان کمردرد دانستند. ترویج علم و تفکر نقادانه ؛ تنها راه حل مبارزه با شبه علم و خرافات است. و بدین تزتیب به دامن شبه علم میلغزند. بنابراین این پزشک بی آن که بخواهد یا بداند، در دام شبه علم افتاده است. گاهی هم به خاطرات افرادی اتکا میکنیم که خودشان دچار سوگرایی تاییداند و میگویند که اثربخشی فلان شیوه را «به چشم خودشان دیدهاند» یا «از همشهریشان شنیدهاند». این انتساب تا در کارآزماییهای علمی نشان داده نشده باشد، به هیچ وجه قابل اتکا و اعتماد نیست. بله متاسفانه بعضی از مطب ها قیمت های اغراق آمیزی برای طب سوزنی می گیرند که جالب نیست. در این راستا لازم نیست که مبلغ بسیار بالایی را بخشش کنید و به تعداد افراد زیادی کمک نمایید، فقط کافی است که در حد توان خود و بخشی از درآمد و دارایی خود را به افراد نیازمند کمک نمایید.

این ویژگیها ایشان را در معرض اعتماد بیش از حد به خود و حدسها و تجربههای فردی خودشان قرار میدهد . حال اگر یک خانواده عادی بخواهند مراقبی برای کودک خود استخدام کنند، اگر آن فرد از اقلیت الف باشد، او را به دلیل همین تعلق استخدام نخواهند کرد. خیلی از اوقات بیماران به طور خود به خود، در اثر مکانیسمهای دفاعی بدن، در اثر سایر مداخلهها و درمانها، به علت اثر روانی توجه پزشک و اقدام به درمان (اثر دارونما) و به هر دلیل دیگری بهبود را تجربه میکنند. از برنج برای تسکین تورم، قرمزی و از بین رفتن احساس در انگشتان پا استفاده می شود. هنگامی که این انرژی های نامرئی به سوء استفاده می شوند ، بیماری های ما به آسانی تشخیص داده نمی شوند. ما پزشکان هم در کار بالینی خود، اگر از روش خاصی استفاده کنیم، در معرض آن هستیم که چند نمونه تصادفی موفقیت آن را به یاد بسپاریم.

دیدگاهتان را بنویسید