انرژی درمانی ؟

مشکل اختلالی است که فرد را درگیر می کند؛ مشکل باعث تفاوت درمانجو با سایرین در جامعه می شود و رنج آور و ناراحت کننده است. متاسفانه دیسک کمر عارضه ای است که بسیاری از مردم را درگیر کرده و خیلی اذیت کننده است. سرطان مغز مطابق با درجه و نوع سلول مرحلهبندی میشود، مرحله سرطان بیانگر گستردگی سرطان است. این پزشکان پس از گذراندن دوره 4 تا 5 ساله و چاپ مقالههای تخصصی در ژورنالهای معتبر و دارای درجه ISI موفق به دریافت درجه دکترای تخصصیشده و عنوان«متخصص طب سنتی» را اخذ میکنند. در ایران، از سال ۱۳۸۶ از میان پزشکان عمومی داوطلب، توسط برگزاری آزمون کتبی و مصاحبه شفاهی پزشکانی برای گذراندن دوره تخصصی طب سنتی در دانشگاههای علوم پزشکی انتخاب میشوند. دکتر روازاده سپس در خصوص مواد غذایی تحقیقات فروانی نمودند تا مواد غذایی که در دوران قدیم مورد استفاده قرار می گرفته و مورد تایید حکمای ایرانی نیز بوده اند و یا آن دسته از مواد غذایی را که آنان مردم را از خوردن و استفاده نهی می کردند را شناسایی کنند و در این زمینه کتب قدیمی و نظریات حکما را نیز مورد مطالعه قرار دادند و طب سنتی را بیش از پیش فرا گرفتند.

موارد مصرفی که به شما توصیه می گردد: خشکبار، سبزیجات خشک شده و محصولات غذایی تازه که هرچه زمان جدا شدنشان از طبیعت کمتر باشد پرانای بیشتری دارد و قطعا در میزان سلامتی و در امان ماندن از بیماری تاثیرات بیشتری دارد. تمامی افکار کهنه و متوقف شده در جریان این عملکرد و درمان، به فرکانس هایی بالاتر دست می یابند و در نتیجه قابلیت حرکت و گذشتن از ذهن و بدن را می یابند . این درمان بر اساس ایجاد جریان آزادانه انرژی جهت به دست آوردن سلامت در بدن انجام میشود. کاهش فشارهای عصبی و عصبانیت، هیجانات، استرس، اضطراب، بی قراری، پرخاشگری، افسردگی، وسواس، بی خوابی، مانیا، درمان کمکی در دوران ترک اعتیاد و کاهش وابستگی روانی به موادمخدر. خانواده ایشان از امکانات مادی خیلی خوبی برخوردار نبودند ولی دکتر با کار کردن و تلاش موفق به اخذ مدرک دیپلم گردیدند و سپس خدمت سربازی خود را در نیروی هوایی گذراندند ایشان در دوران انقلاب همپای دیگر مردم غیور ایران زمین در تظاهراتها حضور فعالی داشتند.دکتر روازاده برای ادامه تحصیل، عازم کشور ایتالیا شدند و پس از آشنایی با زبان آن کشور در رشته پزشکی مشغول به تحصیل گردیدند. در نتیجه فشردگی دیسک رخ میدهد که به نوبه خود میتواند به تخریب و تلاشی حلقهی خارجی محکم دیسک بیانجامد و به این ترتیب هسته یا داخل حلقه امکان بیرون زدن از جایگاه خود و برجسته شدن را مییابد؛ به این عارضه بیرون زدگی دیسک کمر میگویند.

با این حال در نهایت، همهی جادهها به یک مقصد ختم میشود، و شما میتوانید از در دسترسترین شیوههای انرژیدرمانی استفاده کنید تا به آرامش درون برسید و در تمام عرصههای زندگی لذت ببرید. تاکنون دهها پزشک با این عنوان از دانشگاههای علوم پزشکی سرتاسر کشور فارغالتحصیل شده و در حال خدمت در حوزۀ طب سنتی ایران هستند . در ایران فراوانی چاقی در سال ۲۰۰۵ میلادی در بررسی کشوری سلامت، در مردان ۸/۴۲ درصد و در زنان ۵۷ درصد به دست آمده است. ارتعاش اشا معتقد است علت بسیاری از بیماریها میتواند ریشه در بعد روحی و معنوی داشته باشد و ارتباط با خداوند و معنویت میتواند دردها را کاهش میدهد. آن ها با تعامل جسمی ، روحی و عاطفی ما در ارتباط هستند . انتخاب نوع و نحوه انجام آن ها صد در صد بر عهده پزشک متخصص بوده و با بررسی وضعیت بیمار بهترین انتخاب را خواهد کرد. روش های درمان دیسک کمر زیاد بوده که در ادامه تمام آن ها را با هم بررسی خواهیم کرد. درمان جایگزین باعث تحریک ساخت اندورفینهای طبیعی در بدن و تسکین درد به صورت طبیعی میشود. دکتر حسین روازاده (دارای مدرک پزشکی عمومی از دانشگاه تهران به شماره نظام پزشکی ۵۸۲۹۰) در بیست و شش مرداد ماه سال ۱۳۳۵ هجری شمسی مصادف با عاشورای حسینی سال ۱۳۷۶ هجری قمری در خانواده ای مذهبی چشم به جهان گشود.

همچنین ۸/۹۹ درصد از جرم منظومه شمسی را دارا میباشد. ايشان سوابق تحصیلاتی و علمی ارزنده ای دارا می باشند و مقالات متعددي در مجامع علمي ارايه کرده اند که در نشريات معتبر داخلي و خارجي به چاپ رسيده است و در کنار آن به تربیت و راهنمایی پایان نامه های دانشجویان فراوانی در زمینه طب سنتی را برعهده داشته اند. در مذاهب و فلسفههای مختلف آب مظهر پاکی و انرژی مثبت است. در این راه، فرد ذخیره معنوی خود را طوری بنا می کند که کمتر در معرض حمله در ابعاد معنوی قرار گیرد. ضمن آنکه این روش به گفته رهبران این مرام روشی بدون اشکال نیست و گاهی خود موجب کسب انرژی های منفی شده و خود درمانگر در معرض تشعشعات منفی حاصل از انرژی منفی درمان شونده است و بعلاوه درمانگر خود از انرژی تخلیه شده و دچار ضعف جسمی می گردد. یبوست و حالت تهوع از عوارض جانبی این داروها است. خواب آلودگی از عوارض جانبی این دارو است. سرگیجه، احساس خستگی و خواب آلودگی از عوارض جانبی این داروها هستند. در این میان با مطالعه احادیث و روایات مربوط به طب اسلامی با گنجینه با ارزش و بی بدیلی که متصل به وحی الهی و کلام حق تعالی بود نیز آشنا شدند.حکیم دکتر روازاده در اولین کنفرانس بینالمللی طب اسلامی ایرانی، از سوی برگزار کنندگان اولین مجمع جهانی طب بوعلی لقب پدر طب اسلامی ایرانی را دریافت نمود.

دیدگاهتان را بنویسید