اساسانرژی درمانی عشق است

بعد از هایفوتراپی ممکن است تأثیر اولیه را مشاهده کنید اما نتیجه نهایی بعد از 2-3 ماه اتفاق میافتد زیرا بدن شما به طور طبیعی باعث بازسازی کلاژن میشود و این پروسه زمانبر خواهد بود. بله، یک موضوعی که در انرژی درمانی پیش می آید، این است که معمولا وقتی شخصی تحت تاثیر انرژی درمانی قرار می گیرد یک حالت هیپنوتیزم به او دست می دهد زیرا باید بنشیند و انرژی وارد بدن او شود، چه آن اشخاصی که روش انتقال انرژی را می دانند و چه اشخاصی که نمی دانند، هیپنوتیزم کردن رو می دانند کارسختی نیست، یعنی یک وضعیت روانی است که برای افرد بوجود می آید، شرایط هیپنوتیزم یعنی شرایط تلقیین پذیری متلق؛ و آنجاست که خیلی مشکلات برای افراد بوجود می آید یعنی اینکه شخصی خودش را در اختیار یک فرد مدعی درمان گری قرار می دهد، و مدعی می تواند خیلی چیزها را به او تلقین کند حتی می تواند بصورتی تلقیین کند که وقتی به هوشیاری رسید، هیچ چیز به خاطرش نیاید. یا اگر شما در صنعت خاصی کار کرده اید، به گونه ای که مثلا با مواد شیمایی سرطان زا سروکار داشته اید، شما و پزشکتان می توانید به کمک هم، برای بررسی احتمال ابتلاء بالقوه این موضوع، همکاری کنید.

شما کارتان را انجام دهید و بقیه کارها را به عهده کائنات قرار دهید. در زمانی دیگر که کمتر خستهاید یا در آرامش بیشتری هستید، این کار را انجام دهید. هیچ کرم خاصی لازم نیست و میتوانید برنامه روتین مراقبت از پوست و آرایش خود را به صورت عادی ادامه دهید. بسیاری از مراجعان در زمان صرف ناهار خود به کلینیک مراجعه میکنند تا این درمان را انجام دهند. درمان صورت و گردن به طور معمول 60-90 دقیقه طول میکشد، در حالی که مدت زمان لازم برای درمان قفسه سینه تقریبا 30 دقیقه خواهد بود. یک مسلمان برای شناخت وظیفه خود و سلوک به سوی خدا در هر زمان نیازمند پیشوایی است، که راهشناس و درستکار باشد و او را به سوی خدا راهنمایی کند؛ در غیر این صورت هر کس بر اساس تشخیص شخصیاش امر دین را تفسیر میکند و گمراه میگردد. و نمی تواند مستقل از محیط خود شود و فرد همچنان وابسته باقی می ماند. 5. نکته آخر این که در آزمایشگاه های مخصوص انرژی و دستگاههایی که در این جهت به کار گرفته شده اند؛ ثابت شده است که افراد مومن و با تقوی میزان انرژی زیادتری دارند و حالات معنوی مانند نماز و روزه و دعا انسان را در حالت انرژی متراکم تری قرار می دهد.

مانند هر درمان زیبایی دیگری، ممکن است اثرات نادر دیگری نیز وجود داشته باشد که پزشک درباره آنها با شما صحبت خواهد کرد. این گزینه برای کسانی که برای لیفت صورت آماده نیستند یا افرادی که به دنبال طولانی کردن اثرات جراحی زیبایی هستند، مناسب است. افرادی که روش مزوتراپی برای آنها مناسب است شامل افراد سالمی می شوند که به دنبال روشی کم تهاجمی برای کاهش ظاهر سلولیت و چربی اضافی می گردند. استاد فنون رزمی چنان به این سو و آن سو پرواز میکند که انگار مرغ عشقی است به دنبال معشوق! این قرمزی ممکن است فقط در طول درمان باشد اما بعضی اوقات بیشتر طول میکشد. اما هیچ گاه کاملا فراموش نگردید؛ به طوری که انسان کنجکاو حتی از این ابزار نیز برای کشف و تجربه ی بیشتر در درون خود کمک گرفت. بدون نیاز به دوره نقاهت: شما میتوانید بلافاصله بعد از درمان فعالیتهای عادی خود را از سر بگیرید. از آنجا که این درمان تولید کلاژن را تحریک میکند، ماندگاری نتایج واقعاً به شما بستگی دارد. این آمار نشان دهنده این است که هایفوتراپی به معنای واقعی کلمه به نتایج مشابه لیفت صورت دست یافته و بهترین گزینه برای جراحی تهاجمی یا تزریق محسوب میشود.

انرژی حرارتی به راحتی بافت را گرم میکند، در نتیجه پوست به سرعت سفت میشود و کلاژن جدید احیا میشود. هایفو از انرژی صوتی، اولتراسوند امتحان شده و واقعی، استفاده میکند که دارای خواص منحصر به فردی است که به آن اجازه میدهد سطح پوست را دور بزند تا عمقهایی را که با هیچ روش زیبایی غیرتهاجمی دیگر بهبود نمییابند، درمان کند. هایفوتراپی انرژی اولتراسوند را در زیر سطح پوست متمرکز میکند تا لایه صورت منقبض شده و همچنین کلاژن جدید در بدن ساخته شود. مبدل در طی درمان، انرژی اولتراسوند را به لایههای عمیق پوست در دمای مطلوب برای بازسازی کلاژن میرساند و در آن رسوب میکند. با دریافت انرژی اولتراسوند احساس میکنید مقادیر کمی از انرژی در اعماق پوست شما انباشته میشود و این نشان میدهد که فرآیند ساخت کلاژن آغاز شده است. سطح راحتی در حین درمان در افراد مختلف متفاوت است اما این احساس تا زمانی که انرژی اولتراسوند به پوست شما برخورد میکند ادامه خواهد داشت. افرادی که دارای پوستی فشرده یا سطح بالایی از افتادگی پوست هستند ممکن است قبل از مشاهده نتایج به چندین جلسه درمانی نیاز داشته باشند. ممکن است در ابتدا پوست قرمز شود.

دیدگاهتان را بنویسید